Parafia Najświętszego Serca
Pana Jezusa w Wyrach

Dziś obchodzimy:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.11.2022.

Dziś świętujemy 1. Niedzielę Adwentu. Obchodzimy ją jako Niedzielę Trzeźwości. Zapraszamy na nieszpory na godz. 15.00. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za tydzień będzie zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Witamy kleryka Mateusza Ochojskiego, który będzie pełnił staż w naszej parafii.

Rozpoczynamy Adwent – okres pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

Roraty w naszej parafii będą od poniedziałku do piątku o godz. 17.00,
a w sobotę o 7.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiące.

W czwartek o 7.00 msza w int. duchowieństwa.

W piątek o 7.00 msza przebłagalna od parafian,  o 17.00 w int. dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, a o 19.00 młodzieżowa na którą szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

W piątek odwiedzimy chorych parafian. Prosimy ich zgłosić.

W sobotę o 7.00 msza w int. członków Róż Różańcowych.

Za tydzień w niedzielę o godz. 9.00 msza w int. górników.

Rozpoczęliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii.
Początek o godz. 15.00. Plan kolęd znajduje się w  gablotkach i na stronie parafialnej. W razie zauważenia jakiś błędów i braku ulicy prosimy
o kontakt.

Z tyłu kościoła są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała w cenie 10 zł, duża 16 zł. Za tydzień będą opłatki.

Nasza parafia po raz kolejny bierze udział w „Szlachetnej Paczce”.
Szczegóły na stronie parafialnej i na stronie www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/90672/2213

Rekolekcje dla małżeństw i osób żyjących w związkach niesakramentalnych
odbędą się w domu rekolekcyjnym „Emaus” w Koniakowie w dn. 2–4 grudnia.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W najnowszym Gościu jest ścienny kalendarz na rok 2023. Dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny.
Z tyłu kościoła do zabrania są Dobre Nowiny.