Parafia Najświętszego Serca
Pana Jezusa w Wyrach

Dziś obchodzimy:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.04.2024.

Dziś świętujemy 3. Niedzielę Wielkanocną. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na remont krypty katedry, a z tyłu kościoła będzie zbiórka na wystrój i sprzątanie kościoła. Zapraszamy na 15.00 na nieszpory.

Rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na Mszę i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 7.00.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

Róże Różańcowe serdecznie zapraszają na pielgrzymkę autokarową w dniu 22.czerwca w sobotę do sanktuarium św. Anny na Górze świętej Anny oraz do sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Koszt 100 zł obejmuje przejazd, ubezpieczenie, posiłek
i wstęp do pałacu. Zapisy wraz z numerem  PESEL przyjmują Aleksandra Cichoń i Felicja Krzyżowska do 24.maja.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny. Z tyłu kościoła do zakupienia „Biblia Impulsy (List do Kolosan i List do Filemona)” w cenie 20zł.