Parafia Najświętszego Serca
Pana Jezusa w Wyrach

Dziś obchodzimy:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.9.2020

Dziś świętujemy 24. niedzielę zwykłą. Dzisiejsza kolekta przeznaczona będzie Wydział Teologiczny UŚ. Dziękujemy za wszystkie złożone datki.

Zapraszamy na nabożeństwo z udziałem dzieci pierwszokomunijnych dziś (w niedzielę) na godz. 15:00.

Zapraszamy na spotkanie dla osób pragnących pogłębić swoją wiarę.  Odbędzie się ono dzisiaj (w niedzielę) o godz. 17:00 w salkach.

Msza św. w int. czcicieli św. Rity we wtorek o godz. 17:00, a po niej nabożeństwo.

W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Polecamy go pamięci modlitewnej.

Młodzież zapraszamy na spotkania Ruchu Światło – Życie w piątki na godz. 18:00.

Zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej w niedzielę 27 września na godz. 17:00 na probostwo.

Rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko przystąpiło w przyszłym roku do wczesnej komunii św. prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.