Parafia Najświętszego Serca
Pana Jezusa w Wyrach

Dziś obchodzimy:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.11.2020.

Dziś świętujemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o 15.00. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za tydzień przeżywać będziemy 1. niedzielę adwentu, kolekta będzie na potrzeby parafii, a z tyłu kościoła zbiórka na wystrój i sprzątanie kościoła.
Od 1. Niedzieli adwentu będzie możliwość zakupu świec Wigilijnej Pomocy Dzieciom.

Witamy ks. Ryszarda Zalewskiego, który przez 22 lata pracował w Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii, a obecnie będzie pomagał duszpastersko w naszej parafii. Ks. Ryszard pochodzi z parafii Wilcza koło Rybnika i jest już 33 lata kapłanem.

Dzisiaj po każdej mszy św. możliwość uczczenia relikwii św. Rity.

Po raz kolejny Nasza Parafia bierze udział w Szlachetnej Paczce.

W tym roku pomagamy pani Anecie. Jak co roku lista potrzeb jest dostępna na stronie internetowej parafii, szczegóły w gablotkach.

Kontakt do organizatorów dostępny w zakrystii.

Potrzebne osocze od osób, które przechorowały COVID-19 lub przebyły go bezobjawowo. Osocze ozdrowieńców zawiera przeciwciała, które mogą wspomagać leczenie chorych na COVID-19.

Szczegóły w gablotkach.

Z tyłu kościoła znajduje się nowa bezdotykowa kropelnica, która jest darem tegorocznych rodziców i dzieci komunijnych. Bardzo dziękujemy za ten dar dla parafii.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Za tydzień w Gościu Niedzielnym będzie kalendarz na 2021. Dla dzieci dostępny jest Mały Gość Niedzielny.