26/02/2024
EDK 2024
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej 2024 - trasy organizowane przez naszych parafian. To już siodmy raz kiedy jest możliwość wyruszenia na EDK z naszej Parafii. W tym roku do wyboru są dwie trasy. Rozpoczynamy Mszą Św. w piątek, 22 marca o godz. 19:00 w kościele NSPJ w Wyrach. Z założenia jest to indywidualne wyzwanie i trasę należy przejść samodzielnie, więc gdyby ktoś nie mógł tego zrobić w wyznaczonym terminie, może uczynić to w dowolnie wybranym przez siebie czasie.

Można wybrać jedną z 2 dostępnych tras:
Żółta NSPJ 2024 - 44km - Wyry-Gostyń-Kobiór-Paprocany-Tychy-Wilkowyje -Wyry
Zielona Św. Rity 2024 - 41km - Wyry- Wilkowyje- Tychy- Kobiór -Wyry

Zapisać można się przez formularz dostępny tutaj (wybierając odpowiednią trasę). (telefon kontaktowy: 512-812-214, koordynator Jarosław Jasiński). Jeśli chcesz poznać ideę EDK to zapraszamy na stronę www.edk.org.pl
Komentarze (0)